Živalski potisk in usnje

Naslovna fotografija: Primark AW 2018/19 Sončna očala Le Specs, 105 €, lespecs.com | Pulover Primark, 16 €, primark.com | Krilo Marc Jacobs, 1.040 €, marcjacobs.com | Čevlji Massimo Dutti, 79,95 €, massimodutti.com | Torba Isabel Marant, 520 €, isabelmarant.com | Dior Capture Total Dreamskin Moist & Perfect Cushion neguje kožo, jo optično popravi in jo […]

Cvetlična obleka in usnje

Naslovna fotografija: Jakna Biba, 135 €, houseoffraser.com Ogrlica Uterque, 75 €, uterque.com | Obleka H&M Trend, 59,99 €, hm.com | Superge Gucci, 750 €, gucci.com | Lak na nohte Dior Vernis Couture Colour Gel Nail Lacquer, 25,92 €, dior.com | Torba Fendi, 1.980 €, fendi.com | Ženska dišava Jean Paul Gaultier Scandal by Night prinaša […]

Trenirka in klobuk

Naslovna fotografija: House of Fraser AW 2018/19 Klobuk Gucci, 495 €, gucci.com | Uhani Zara, 15,95 €, zara.com | Zgornji del trenirke Sofie Schnoor, 78 €, houseoffraser.com | Spodnji del trenirke Sofie Schnoor, 89 €, houseoffraser.com | Čevlji Zara, 99,95 €, zara.com | Torbica Sofie Schnoor, 39 €, houseoffraser.com | Sadno-cvetna ženska dišava s.Oliver Black […]

Karo trenč in gležnarji

Naslovna fotografija: Marks & Spencer AW 2018/19 Majica Gucci, 590 €, gucci.com | Sončna očala Chloe, 315 €, chloe.com | Trenč Max Mara, 635 €, maxmara.com | Torba Wandler, 800 €, net-a-porter.com | Drzno rdečilo za ustnice Estee Lauder Pure Color Envy Matte Sculpting Lipstick z mat učinkom, 43,15 €, esteelauder.com | Gležnarji Balenciaga, 1.190 […]

Plastenje karo vzorcev

Naslovna fotografija: House of Fraser AW 2018/19 Sončna očala Poppy Lissiman, 91 €, net-a-porter.com | Suknjič H&M, 39,99 €, hm.com | Torbica Valentino, 950 €, valentino.com | Hlače H&M, 29,99 €, hm.com | Natikači Gucci, 1.490 €, mytheresa.com | Citrusno orientalsko žensko dišavo Guerlain Mon Guerlain je navdihnila igralka Angleina Joile, EDT 50 ml 88,87 […]

Škotski vzorec

Naslovna fotografija: Burton AW 2018/19 Pulover H&M Studio AW 2018, 59,99 €, hm.com | Džins jakna H&M, 39,99 €, hm.com | Torbica Givenchy, 695 €, givenchy.com | Džins kavbojke Hugo Boss, 150 €, hugoboss.com | Superge H&M Studio AW 2018, 79,99 €, hm.com | Pametna ura Samsung Galaxy Watch 46 mm Silver ima vzdržljivo baterijo […]

Lesketajoča trenirka

Naslovna fotografija: House of Fraser AW 2018/19 Zgornji del trenirke Zara, 39,95 €, zara.com | Ogrlica Uterque, 75 €, uterque.com | Trenč Uterque, 329 €, uterque.com | Sončna očala Uterque, 125 €, uterque.com | Gležnarji Gianvito Rossi, 775 €, gianvitorossi.com | Kolonjska voda Acqua Colonia Myrrh & Kumquat združuje dimno-balzamično noto mire in močno sadno […]

Logotipi in trenirka

Naslovna fotografija: Primark AW 2018/19 Pulover Balenciaga, 695 €, balenciaga.com | Kapa Balenciaga, 305 €, balenciaga.com | Plašč Zara, 99,95 €, zara.com | Torbica Zara, 19,95 €, zara.com | Superge Balenciaga, 395 €, balenciaga.com | Trenirka Zara, 39,95 €, zara.com | Moška dišava Hermès Terre d’Hermès Flacon H 2018 je lesno-začimbni koktajl s pomarančo in […]

Brezrokavnik in kavbojke

Naslovna fotografija: Burton AW 2018/19 Kapa Gucci, 400 €, gucci.com | Sončna očala Massimo Dutti, 69,95 €, massimodutti.com | Jakna Canali, 1.040 €, canali.com | Džins kavbojke The Workers Club, 315 €, mytheresa.com | Čevlji Bottega Veneta, 620 €, bottegaveneta.com | Torba Valentino, 820 €, valentino.com | Sveža in dinamična moška dišava s.Oliver Balck Label […]

Logotipi in plise

Naslovna fotografija: Marks & Spencer AW 2018/19 Ogrlica Massimo Dutti, 29,95 €, massimodutti.com | Pulover Balenciaga, 795 €, balenciaga.com | Krilo Zara, 39,95 €, zara.com | Čevlji Gucci, 890 €, gucci.com | Torbica Tom Ford, 1.190 €, tomford.com | Senčilo za oči Dior 5 Colours High Fidelity Eyeshadow Palette, 58,26 €, dior.com | Kolonjska voda […]

Eleganca v modrem

Naslovna fotografija: Burton AW 2018/19 Ura Massimo Dutti, 149 €, massimodutti.com | Suknjič H&M Premium Quality, 99 €, hm.com | Hlače H&M Premium Quality, 49,99 €, hm.com | Čevlji Gucci, 595 €, gucci.com | Torba Mulberry, 795 €, mulberry.com | Etui za kartice Massimo Dutti, 25,95 €, massimodutti.com | Moška dišava Bvlgari Man Wood Essence […]