Pomladno-poletne novosti za outdoor navdušence

V ljubljanskem Edvardu  smo si nedavno ogledali pomladno-poletno ponudbo švedskih blagovnih znamk outdoor opreme Fjällräven, Primus in Hanwag, ki jih v Sloveniji zastopa podjetje Fenix. Polarna lisica ali po švedsko Fjällräven je ime podjetja, ki ga je leta 1960 na Švedskem ustanovil Åke Nordin. Zato logotip polarne lisice krasi vse njihove izdelke, tudi v svetu […]

Drzno rožnata

Naslovna fotografija: Marks & Spencer AW 2018/19 Pulover H&M, 49,99 €, hm.com | Rdečilo za lica Dior Rouge Blush, 45,12 €, dior.com | Krznen plašč Max Mara, 1.800 €, maxmara.com | Superge Gucci, 1.200 €, gucci.com | Torbica Mark Cross, 1.650 €, mytheresa.com | Kavbojke Ganni, 250 €, ganni.com | Osvetljevalec Max Factor Miracle Glow […]

Vesel božič po moško!

Naslovna fotografija: Primark AW 2018/19 Kapa Zara, 15,95 €, zara.com | Puhovka Moncler, 750 €, mrporter.com | Kavbojke Zara, 25,95 €, zara.com | Superge Balenciaga, 695 €, balenciaga.com | Nahrbtnik Fendi, 1.770 €, fendi.com | Pulover Primark, 10 €, primark.com | Sveža moška dišava Victorinox Swiss Army Steel je navdih našla v jeklu in mu […]

Logomanija

Naslovna fotografija: Primark AW 2018/19 Kapa Fendi, 310 €, fendi.com | Puhovka Nike, 185 €, nike.com | Spodnji del trenirke Givenchy, 790 €, givenchy.com | Škornji Zara, 49,95 €, zara.com | Torba Givenchy, 1.250 €, givenchy.com | Pulover Gucci, 690 €, gucci.com | Senzualna moška dišava Rochas Moustache s cvetno-lesnimi notami, kot so vrtnica, cedra, […]

Cvetlično-živalski vzorci

Naslovna fotografija: River Island AW 2018/19 Moška srajca River Island, 36,18 €, riverisland.com | Suknjič River Island, 96,11 €, riverisland.com | Torbica s pasom Zara, 25,95 €, zara.com | Hlače Zara, 29,95 €, zara.com | Čevlji H&M, 29,99 €, hm.com | Boss The Scent Private Accord lesno-orientalska dišava zanj izraža moškost in eleganco, EDT 50 […]

Pike in karo

Naslovna fotografija: Hobbs AW 2018/19 Paleta petih senčil za veke Dior Midnight Wish, 617 Lucky Star, 58,26 €, dior.com | Kapa Zara, 15,95 €, zara.com | Plašč Hobbs, 394,62 €, hobbs.com | Gležnjarji Fendi, 900 €, fendi.com | Sončna citrusno-sadna ženska dišava Michael Kors Sky Blossom, EDP 100 ml 96 €, michaelkors.com | Torbica Fendi, […]

Mozaik pletenin

Naslovna fotografija: River Island AW 2018/19 Šal Loewe, 225 €, loewe.com | Nežna in sveža moška dišava Loewe Solo Origami z lesom, limono, bergamotko, baziliko, krvomočnico in ambro, EDT 100 ml 75 €, perfumesloewe.com | Plašč River Island, 169,60 €, riverisland.com | Usnjeni gležnjarji Saint Laurent, 895 €, saintlaurent.com | Hlače H&M Premium Quality, 49,99 […]

Črno-belo udobje

Naslovna fotografija: River Island AW 2018/19 Pulover Zara, 49,95 €, zara.com | Kapa iz pravega krzna Canada Goose, 340 €, mrporter.com | Usnjena jakna Ralph Lauren, 4.300 €, ralphlauren.com | Usnjene hlače H&M Moschino, 299 €, hm.com | Škornji H&M, 199 €, hm.com | Moška dišava Dolce & Gabbana The One Grey je izraz elegance […]

Živalski potisk in usnje

Naslovna fotografija: Primark AW 2018/19 Sončna očala Le Specs, 105 €, lespecs.com | Pulover Primark, 16 €, primark.com | Krilo Marc Jacobs, 1.040 €, marcjacobs.com | Čevlji Massimo Dutti, 79,95 €, massimodutti.com | Torba Isabel Marant, 520 €, isabelmarant.com | Dior Capture Total Dreamskin Moist & Perfect Cushion neguje kožo, jo optično popravi in jo […]

Cvetlična obleka in usnje

Naslovna fotografija: Jakna Biba, 135 €, houseoffraser.com Ogrlica Uterque, 75 €, uterque.com | Obleka H&M Trend, 59,99 €, hm.com | Superge Gucci, 750 €, gucci.com | Lak na nohte Dior Vernis Couture Colour Gel Nail Lacquer, 25,92 €, dior.com | Torba Fendi, 1.980 €, fendi.com | Ženska dišava Jean Paul Gaultier Scandal by Night prinaša […]

Trenirka in klobuk

Naslovna fotografija: House of Fraser AW 2018/19 Klobuk Gucci, 495 €, gucci.com | Uhani Zara, 15,95 €, zara.com | Zgornji del trenirke Sofie Schnoor, 78 €, houseoffraser.com | Spodnji del trenirke Sofie Schnoor, 89 €, houseoffraser.com | Čevlji Zara, 99,95 €, zara.com | Torbica Sofie Schnoor, 39 €, houseoffraser.com | Sadno-cvetna ženska dišava s.Oliver Black […]

Karo trenč in gležnarji

Naslovna fotografija: Marks & Spencer AW 2018/19 Majica Gucci, 590 €, gucci.com | Sončna očala Chloe, 315 €, chloe.com | Trenč Max Mara, 635 €, maxmara.com | Torba Wandler, 800 €, net-a-porter.com | Drzno rdečilo za ustnice Estee Lauder Pure Color Envy Matte Sculpting Lipstick z mat učinkom, 43,15 €, esteelauder.com | Gležnarji Balenciaga, 1.190 […]