Lenovo Yoga Book

Ob bežnem pogledu na prenosnik Lenovo Yoga Book C930 bi rekli, da ni nič posebnega, a na mestu, na katerem bi pričakovali tipkovnico, je 10,8 palični E Ink zaslon, ki računalnik več kot loči od konkurence. Ta, drugi zaslon, je uporaben kot dinamična tipkovnica in priročna risalno-pisalna površina. Ob izklopu glavnega zaslona se prenosnik spremeni […]

»Prepovedana« dišava Givenchy L’Interdit

V sredo, 26. septembra, smo predstavniki medijev v Chopinovem prehodu spoznali najnovejšo Givenchyjevo žensko dišavo L’Interdit, ki kliče po svobodi in poziva k preseganju namišljenih mej. Oče parfumske hiše Givenchy, Hubert de Givenchy, je prvi parfum L’Interdit (fr. prepovedan) ustvaril leta 1957 ekskluzivno za igralko Audrey Hepburn. Legenda pravi, da je na vprašanje De Givenchyja, […]

Živalski potisk in usnje

Naslovna fotografija: Primark AW 2018/19 Sončna očala Le Specs, 105 €, lespecs.com | Pulover Primark, 16 €, primark.com | Krilo Marc Jacobs, 1.040 €, marcjacobs.com | Čevlji Massimo Dutti, 79,95 €, massimodutti.com | Torba Isabel Marant, 520 €, isabelmarant.com | Dior Capture Total Dreamskin Moist & Perfect Cushion neguje kožo, jo optično popravi in jo […]

Cvetlična obleka in usnje

Naslovna fotografija: Jakna Biba, 135 €, houseoffraser.com Ogrlica Uterque, 75 €, uterque.com | Obleka H&M Trend, 59,99 €, hm.com | Superge Gucci, 750 €, gucci.com | Lak na nohte Dior Vernis Couture Colour Gel Nail Lacquer, 25,92 €, dior.com | Torba Fendi, 1.980 €, fendi.com | Ženska dišava Jean Paul Gaultier Scandal by Night prinaša […]

La Granja Ibiza Rustikalen utrip

Oljna laterna, 94 €, kathykuohome.com | 4 pogrinjki Wanda Bloomingville, 39 €, westwingnow.de | Rustikalen stol iz tikovine HK Living, 42 × 54 cm, 89 €, westwingnow.de | Preproga Malta Bougari, 290 × 200 cm, 159 €, westwingnow.de | Miza in klop Oliver Jill & Jim Designs, 180 × 90 cm – 649 €, 180 […]

The Serras Barcelona Urbani šik

Steklena svetilka Upton Fritz Fryer, 258 €, fritzfryer.co.uk | Dišeča sveča Disco – Tina Baobab Collection, bergamotka – cedra – mošus, v 16 cm, 4 stenji, 150 ur , gorenja, 118 €, baobabcollection.com | Lestev za brisače Menu, 440 €, nest.co.uk | Posoda za milo TK Maxx, 9,5 €, tkmaxx.com | Set štirih brisač Geo […]

Trenirka in klobuk

Naslovna fotografija: House of Fraser AW 2018/19 Klobuk Gucci, 495 €, gucci.com | Uhani Zara, 15,95 €, zara.com | Zgornji del trenirke Sofie Schnoor, 78 €, houseoffraser.com | Spodnji del trenirke Sofie Schnoor, 89 €, houseoffraser.com | Čevlji Zara, 99,95 €, zara.com | Torbica Sofie Schnoor, 39 €, houseoffraser.com | Sadno-cvetna ženska dišava s.Oliver Black […]

Karo trenč in gležnarji

Naslovna fotografija: Marks & Spencer AW 2018/19 Majica Gucci, 590 €, gucci.com | Sončna očala Chloe, 315 €, chloe.com | Trenč Max Mara, 635 €, maxmara.com | Torba Wandler, 800 €, net-a-porter.com | Drzno rdečilo za ustnice Estee Lauder Pure Color Envy Matte Sculpting Lipstick z mat učinkom, 43,15 €, esteelauder.com | Gležnarji Balenciaga, 1.190 […]

Boutique Hotel Sant Jaume Balearski pasteli

Viseča kristalna svetilka Bloomingville, 89 €, westwingnow.de | Volnena odeja Vellux, 47 €, homedepot.com | Prevleka za okrasno blazino Lexis Magma, 30 × 50 cm, 19,99 €, westwingnow.de | 2 oblazinjena stola East Side Kare, 299 €, westwingnow.de | 2 kavni mizi Wire Kare, 299 €, westwingnow.de | Preproga Grace Mint Rugs, 290 × 200 […]

Chateau De La Resle Francoski šarm

Slika v okvirju Bardot Poses Sonic Editions, 40 × 50 cm, 177 €, westwingnow.de | Prevleka za blazino Lux Cozy Living, 50 × 50 cm, 44 €, westwingnow.de | Stranska mizica Giorgio By 46, š 41 × v 45 cm, 129 €, westwingnow.de | Tabure Flax iz vrvi, v 40 cm, 1.930 €, matterofmaterial.com | […]

Plastenje karo vzorcev

Naslovna fotografija: House of Fraser AW 2018/19 Sončna očala Poppy Lissiman, 91 €, net-a-porter.com | Suknjič H&M, 39,99 €, hm.com | Torbica Valentino, 950 €, valentino.com | Hlače H&M, 29,99 €, hm.com | Natikači Gucci, 1.490 €, mytheresa.com | Citrusno orientalsko žensko dišavo Guerlain Mon Guerlain je navdihnila igralka Angleina Joile, EDT 50 ml 88,87 […]

Škotski vzorec

Naslovna fotografija: Burton AW 2018/19 Pulover H&M Studio AW 2018, 59,99 €, hm.com | Džins jakna H&M, 39,99 €, hm.com | Torbica Givenchy, 695 €, givenchy.com | Džins kavbojke Hugo Boss, 150 €, hugoboss.com | Superge H&M Studio AW 2018, 79,99 €, hm.com | Pametna ura Samsung Galaxy Watch 46 mm Silver ima vzdržljivo baterijo […]